OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH

OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH z dnia 20.09.2023r.

Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie
ul. Dąbrowskiego 19, 34-120 Andrychów

na podstawie art. 26 ust. 3 i 4 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (tekst jednolity Dz. U. z 2023r. poz.991 z późn.zm. )oraz ustawy z dnia 27 sierpnia 2004. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity Dz. u. z 2022r. poz.2561 z późn.zm)

OGŁASZA KONKURS OFERT NA :

Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie psychiatrii w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie

1. Planowany okres świadczenia usług od 01.11.2023r. do dnia 31.12.2024r. Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość zaoferowania przez Przyjmującego zamówienie innego terminu rozpoczęcia umowy.
  2. Szczegółowe informacje o warunkach konkursu, materiały i informacje o przedmiocie konkursu oraz formularz oferty i projekt umowy można pobrać ze strony internetowej Szpitala: www.szpital.info.pl lub w siedzibie Szpitala – Dział Organizacyjno-Personalny w godz.8 do 12.
  3. Ofertę należy złożyć w zamkniętej kopercie z napisem: „Konkurs – udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie psychiatrii w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie” oraz oznaczeniem nazwy i adresu Oferenta w Sekretariacie Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie, ul. Dąbrowskiego 19 pokój do dnia 04 października 2023 roku do godz. 10:00. Otwarcie ofert nastąpi w Dziale Organizacyjno-Personalnym Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie ul. Dąbrowskiego 19, dnia 04 października 2023 roku o godz. 12:00
  4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 7 dni od daty otwarcia ofert, po czym Udzielający zamówienia ogłosi to na swojej stronie internetowej.
  5. Udzielający zamówienia informuje że:
    • zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu w całości bądź w poszczególnych jego zakresach oraz do przedłużenia terminu składania ofert i terminu rozstrzygnięcia konkursu,
    • w przypadku gdy cena oferty Oferenta przewyższyłaby wartość środków przeznaczonych przez Udzielającego zamówienia na realizację świadczeń, dopuszcza się negocjacje w tym zakresie. Negocjacje będą prowadzone przez Dyrekcję szpitala.
  6. Termin związania z ofertą wynosi 30 dni od upływu terminu składania ofert.

Ogłoszenie o konkursie

Formularz-ofertowy-zalacznik-nr-1 2023